Pomáháme lidem v krizových situacích na cestách i doma. Tato stránka poskytuje informace o tom, co vše děláme.

Naše služby

 • Zdravotní a cestovní asistence

  Nehoda na skůtru v Thajsku, hospitalizace se zánětem slepého střeva v Jihoafrické Republice nebo střevní potíže v Egyptě: takové situace se mohou přihodit každému, kdo cestuje do zahraničí. Každý den pomáháme desítkám cestovatelů, kteří v zahraničí onemocní nebo čelí jinému problému, se kterým potřebují asistenci. Oceňují, že se mohou zbavit břemene a starostí s hledáním... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Asistence pro motoristy

  Defekt pneumatiy na dálnici není nic příjemného, zvlášť jste-li na cestě na důležitou schůzku. Eurocross poskytuje asistenční služby motoristům v České republice i v zahraničí. Nečekaná dopravní nehoda, porucha nebo jiný problém s vozidlem nikdy nenastanou ve vhodnou dobu. A pokud už k nim dojde, záleží jen na jedné věci: co nejrychlejší řešení. To znamená... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Asistence pro cizince

  Ať už do ČR či jiné země Schengenského prostoru přijíždějí cizinci ze třetích zemí na návštěvu rodiny, za prací, kvůli studiím nebo zde hodlají pobývat přechodnou dobu či se zde usídlit natrvalo, potřebují komerční zdravotní pojištění, než získají nárok na to veřejné. K pojištění vždy patří asistenční služba, která pomáhá řešit konkrétní situace a od... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}
 • Osobní dohledová zařízení

  Žít nezávisle a cítit se bezpečně ve známém prostředí, které je vaším vlastním domovem. Pro mnoho lidí jsou tyto věci nesmírně důležité, zejména když stárnou, mají zdravotní postižení nebo chronické onemocnění. Klienti nosí nenápadná zařízení s červeným tlačítkem, která přinášejí výraznou pomoc a pocit jistoty nejen ve stáří. Stisknutím tlačítka se mohou kdykoliv spojit s... Read more »

  Meer over {{data.teaser_title}}