Eurocross Assistance je asistenční centrála, která poskytuje celosvětovou zdravotní a cestovní asistenci, celoevropskou asistenci pro motoristy, osobní dohledové alarmy pro zákazníky z České republiky a asistenci pro cizince ze třetích zemí žijící v České republice.

Lidé potřebují asistenci, když se neočekávaně ocitnou v nepříjemných situacích. A tehdy jim Eurocross může pomoci. Naši asistenční koordinátoři jednají rozhodně, efektivně a s orientací na zákazníka. To vyžaduje profesionální odbornost nejen ze strany našich koordinátorů, ale také celé organizace.

Rádi bychom vám představili naši společnost, která stojí především na svých lidech a domácích i zahraničních partnerech. Spolupracujeme s pojišťovnami, poskytovateli osobní péče, autokluby, leasingovými společnostmi, autopůjčovny a s mnoha zahraničními asistenčními centrálami. Jejich zákazníci jsou i našimi zákazníky a kdykoliv se dostanou do potíží ať už doma nebo na cestách, pomáháme jim najít to správné řešení poskytnutím vhodných asistenčních služeb.  Rádi se s vámi setkáme, abychom poznali vaši společnost a mohli vám nabídnout ty nejlepší služby. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.